Adres:

Kontur Polska
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Legionów 40
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP: 652-172-70-38
KRS: 363893063

 

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

 

Dział Handlowy:

Piotr Wroński

+48 533 303 803
piotr@konturpolska.pl

Dorota Ordon-Dąbrowska

+48 533 707 800
dorota@konturpolska.pl

Finanse i administracja:

 

Magda Gniadek

+48 577 360 550
magda@konturpolska.pl

Monika Stanclik

+48 574 055 300
monika@konturpolska.pl

Operacje Turcja:

Przemek Sobiela

+48500457751
przemek@konturpolska.pl

Spedycja krajowa:

Jacek Szary

+48 575 703 730
jacek@konturpolska.pl

Basia Korbel

+48 577 480 550
basia@konturpolska.pl

Magazyn:

570833733
magazyn@konturpolska.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zapoznałem się treścią klauzuli informacyjnej.

[recaptcha]