Transport Turcja

Spedycja międzynarodowa obejmuje szeroki zakres działań, takich jak organizacja transportu, zarządzanie dokumentacją celno-skarbową, monitorowanie przesyłek oraz koordynacja z różnymi podmiotami zaangażowanymi w proces transportowy. Wszystko to ma na celu zapewnienie sprawnego i terminowego dostarczenia towarów do miejsca przeznaczenia. Tutaj znajdziesz partnera logistycznego na trasie Polska-Turcja, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni szybki oraz bezpieczny transport z i do Turcji Twoich towarów.

Transport Turcja

KONTUR POLSKA

Transport Turcja - Polska

Turcja jest jednym z najważniejszych partnerów handlowych Polski spośród krajów Bliskiego Wschodu. Jeśli prowadzisz biznes międzynarodowy i zajmujesz się importem towarów z Turcji do Polski, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest płynne i efektywne dostarczanie towarów. W związku z tym warto skorzystać z profesjonalnej firmy spedycyjnej, która zapewni Ci nie tylko bezpieczny transport, ale także oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy.

KONTUR - dlaczego warto
skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, która po kilkunastu latach współpracy z tureckimi partnerami doskonale zna specyfikę zarówno samej Turcji, jak i tureckich przedsiębiorców czy wszelkich regulacji celno-podatkowych.

Dzięki regularnym kursom na Bliski Wschód jesteśmy w stanie zaoferować pełen pakiet usług logistycznych na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

okrąg z potwierdzeniem

Ubezpieczenia transportowe

okrąg z potwierdzeniem

Własna nowoczesna flota pojazdów

okrąg z potwierdzeniem

Ponad 10 lat doświadczenia

okrąg z potwierdzeniem

Stały monitoring przesyłki

okrąg z potwierdzeniem

Odprawa eksportowa i importowa

okrąg z potwierdzeniem

Magazyn konsolidacyjny

okrąg z potwierdzeniem

Dedykowana agencja celna

okrąg z potwierdzeniem

Stały kontakt ze spedytorem

Transport towarów Turcja

Sieć dróg w Turcji prowadzi przez liczne wzniesienia, jednak sama trasa jest wyjątkowo prosta – dzięki temu podróżowanie po kraju i transport ładunków nie stanowi większego problemu. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej jesteśmy w stanie dotrzeć niemal do każdego miasta na terenie Turcji. Najczęściej nasze transporty odbywają się do takich miast jak: Istanbul, Bursa, Gebze, Ankara, Sakarya, Izmir, Konya, Antalya, Adana, Gaziantep, Tekirdağ, Manisa, Mersin, Hatay, Eskişehir, Kayseri, Kahramanmaraş, Çerkezköy, Silivri.

Import z Turcji do Polski

Turcja jest jednym z największych producentów i eksporterów na świecie. Jej rozwinięty sektor produkcyjny obejmuje wiele produktów, takich jak odzież, meble, surowce naturalne, żywność, wyroby z tworzyw sztucznych czy metali nieszlachetnych. Dostawcy z Turcji oferują wysoką jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania, co przyciąga uwagę polskich przedsiębiorców poszukujących nowych ofert na rynku. W związku z tym handel zagraniczny na trasie Turcja – Polska odgrywa kluczową rolę w rozwoju gospodarczym naszego kraju.

Transport drogowy Turcja

To najlepsze rozwiązanie dla regularnych transportów przesyłek paczkowych, drobnicowych czy doładunków (przewozów częściowych). Oferujemy najszybszy drogowy transport do Turcji lub z Turcji. Nasze drobnicowe linie dalekobieżne wyjeżdżają z importem z Turcji codziennie, natomiast w przypadku eksportu – minimum w każdy piątek. Dzięki naszemu systemowi drobnicowemu transit time w systemie door-to-door zaczyna się od 6 dni kalendarzowych.

Spedycja Turcja

Spedycja Turcja

Transport i spedycja do/z Turcji są ze sobą ściśle powiązane, ale odnoszą się do różnych aspektów logistyki. Transport odnosi się do fizycznego przemieszczenia towarów z jednego miejsca do drugiego, czy to drogą lądową, wodną, powietrzną lub kolejową. Z kolei spedycja jest procesem zarządzania i organizowania transportu towarów. Spedytor (czyli firma spedycyjna) jest pośrednikiem między klientem a firmami transportowymi. Jego zadaniem jest zapewnienie, że towar zostanie przetransportowany z punktu A do punktu B w sposób efektywny, bezpieczny i zgodny z wymaganiami klienta. Spedytorzy zajmują się także dokumentacją, ubezpieczeniami, procedurami celnymi oraz śledzeniem przesyłek.

Transport międzynarodowy realizujemy również do Bułgarii oraz Grecji.