Transport Turcja

Transport międzynarodowy obejmuje szeroki zakres działań, takich jak organizacja transportu, zarządzanie dokumentacją celno-skarbową, monitorowanie przesyłek oraz koordynacja z różnymi podmiotami zaangażowanymi w proces transportowy. Wszystko to ma na celu zapewnienie sprawnego i terminowego dostarczenia towarów do miejsca przeznaczenia. Tutaj znajdziesz partnera logistycznego na trasie Polska-Turcja, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni szybki oraz bezpieczny transport z i do Turcji Twoich towarów.

Transport Turcja

KONTUR POLSKA

Transport Turcja - Polska

Turcja jest jednym z najważniejszych partnerów handlowych Polski spośród krajów Bliskiego Wschodu. Jeśli prowadzisz biznes międzynarodowy i zajmujesz się importem towarów z Turcji do Polski, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest płynne i efektywne dostarczanie towarów. W związku z tym warto skorzystać z profesjonalnej firmy spedycyjnej, która zapewni Ci nie tylko bezpieczny import z Turcji, ale także oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy.

KONTUR - dlaczego warto
skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, która po kilkunastu latach współpracy z tureckimi partnerami doskonale zna specyfikę zarówno samej Turcji, jak i tureckich przedsiębiorców czy wszelkich regulacji celno-podatkowych.

Dzięki regularnym kursom na Bliski Wschód jesteśmy w stanie zaoferować pełen pakiet usług logistycznych na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Ubezpieczenia transportowe

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Własna nowoczesna flota pojazdów

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Ponad 10 lat doświadczenia

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Stały monitoring przesyłki

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Odprawa eksportowa i importowa

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Magazyn konsolidacyjny

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Dedykowana agencja celna

tani transport na zachodnim wybrzeżu grecji

Terminowość dostaw

Transport towarów Turcja

Infrastruktura drogowa Turcji jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu bez problemu docieramy do większości miast na terenie Turcji. Mimo tego, że na terenie tego państwa drogi prowadzą przez częste wzniesienia, to transport z reguły odbywa się na prostej drodze.

Najczęściej nasze transporty odbywają się do takich miast jak:
Istanbul, Bursa, Gebze, Ankara, Sakarya, Izmir, Konya, Antalya, Adana, Gaziantep, Tekirdağ, Manisa, Mersin, Hatay, Eskişehir, Kayseri,
Kahramanmaraş, Çerkezköy, Silivri.

Import z Turcji do Polski

Turcja jest jednym z największych producentów i eksporterów na świecie. Jej rozwinięty sektor produkcyjny obejmuje wiele produktów, takich jak odzież, meble, surowce naturalne, żywność, wyroby z tworzyw sztucznych czy metali nieszlachetnych. Dostawcy z Turcji oferują wysoką jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania, co przyciąga uwagę polskich przedsiębiorców poszukujących nowych ofert na rynku. W związku z tym import z Turcji do Polski odgrywa kluczową rolę w rozwoju gospodarczym naszego kraju.

Transport drogowy Turcja

To najlepsze rozwiązanie dla regularnych transportów przesyłek paczkowych, drobnicowych czy doładunków (przewozów częściowych). Oferujemy najszybszy transport ciężarowy do Turcji lub z Turcji. Nasze drobnicowe linie dalekobieżne wyjeżdżają z importem z Turcji codziennie, natomiast w przypadku eksportu – minimum w każdy piątek. Dzięki naszemu systemowi drobnicowemu transit time w systemie door-to-door zaczyna się od 6 dni kalendarzowych.
import turcja terminowość dostaw

Spedycja Turcja

Transport i spedycja do/z Turcji są ze sobą ściśle powiązane, ale odnoszą się do różnych aspektów logistyki. Transport odnosi się do fizycznego przemieszczenia towarów z jednego miejsca do drugiego, czy to drogą lądową, wodną, powietrzną lub kolejową. Z kolei spedycja jest procesem zarządzania i organizowania transportu towarów. Spedytor (czyli firma spedycyjna) jest pośrednikiem między klientem a firmami transportowymi. Jego zadaniem jest zapewnienie, że towar zostanie przetransportowany z punktu A do punktu B w sposób efektywny, bezpieczny i zgodny z wymaganiami klienta. Spedytorzy zajmują się także dokumentacją, ubezpieczeniami, procedurami celnymi oraz śledzeniem przesyłek.

Transport międzynarodowy realizujemy również do Bułgarii oraz Grecji.