Firma transportowa międzynarodowa

Szukasz sprawdzonego partnera w logistyce? Kontur to firma, która oferuje kompleksowe usługi transportowe międzynardowe. W swojej codziennej pracy bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów i szukamy takich rozwiązań, które będą satysfakcjonujące.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz nam transport Twoich produktów. Miej pewność, że ładunek dotrze do wskazanego miejsca zgodnie z zaplanowanym terminem. Nawiąż współpracę ze specjalistami, którzy zadbają o każdą kwestię związaną z transportem.

Zapraszamy do kontaktu — skorzystaj z usług firmy transportowej.

Firma transportowa międzynarodowa

KONTUR POLSKA

Firma Spedycyjna

Świadczymy usługi spedycyjne z zakresu transportu międzynarodowego. Już ponad 10 lat zajmujemy się transportem międzynarodowym do i z Turcji, Bułgarii i Grecji. Naszym celem jest sprawny i bezpieczny transport z miejsca na miejsce, dlatego zajmujemy się kompleksową obsługą każdego Klienta.

Do naszych działań należy:

okrąg z potwierdzeniem

organizacja przewozu ładunków

okrąg z potwierdzeniem

dobór odpowiedniego rodzaju transportu

okrąg z potwierdzeniem

ubezpieczenie transportu

okrąg z potwierdzeniem

ustalenie terminów dostawy

okrąg z potwierdzeniem

odprawa celna

okrąg z potwierdzeniem

stały kontakt z naszym spedytorem

Kontur to rzetelna firma transportowa, która spełni wymagania Klienta, biorąc pod uwagę realne możliwości ich realizacji. Działamy kompleksowo, dlatego zlecając nam transport, możesz być pewien, że przez cały proces przebrniemy bez problemu. Nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania oraz szkolimy naszych pracowników tak, aby zaoferować Ci profesjonalne usługi. Posiadamy nowoczesną flotę transportową — każdy samochód ciężarowy przygotowany jest na wielokilometrowe trasy oraz ogromne obciążenie. Decydując się na usługi naszej firmy, pomożemy dobrać odpowiedni pojazd do Twojego towaru — w naszej ofercie między innymi transport całopojazdowy i drobnicowy w kierunkach Turcja, Grecja i Bułgaria.

Transport i spedycja międzynarodowa — oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie spedycji międzynarodowej i transportu pozwala na zorganizowanie kompleksowej obsługi każdego projektu. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby. Stale rozwijamy kompetencje naszych pracowników, aby podnosić jakość oferowanych usług.

Sztab naszych doświadczonych specjalistów czuwa nad każdym etapem transportu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym kroku — gwarantujemy świetny kontakt ze spedytorem. Z nami unikniesz niepotrzebnych nerwów i stresu.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli szukasz firmy transportowej. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Poznaj naszą ofertę.

Transport Turcja

Turcja - transport drogowy

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na trasie Turcja — Polska — Turcja. Znamy doskonale specyfikę tej branży, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę oraz organizację przewozu ładunku na całym terytorium Turcji. Najczęściej transport do Turcji organizowany jest do największych miast (Istambuł, Bursa, Ankara, Konya lub Izmir), jednak dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg możemy dotrzeć do praktycznie każdego tureckiego miasta. Wyjazdy z Polski do Turcji i na odwrót organizowane są regularnie (z Turcji każdego dnia, a w kierunku tureckim przynajmniej raz w tygodniu).

Kontur ułatwi transport drobnicowy do Turcji lub z Turcji!

Turcja to mocny gracz w sferze handlu. Zobacz, na czym skupia się import oraz eksport Turcji.

  1. IMPORT Z TURCJI: maszyny i urządzenia mechaniczne, produkty spożywcze, owoce, orientalne przyprawy, wyroby z branży odzieżowej i włókienniczej,
  2. EKSPORT — TURCJA: produkty farmaceutyczne i chemiczne, surowce naturalne, metale i wyroby z tworzyw sztucznych czy wyroby z branży elektronicznej.
Transport Bułgaria

Bułgaria - transport drogowy

Masz w planach współpracę z Bułgarskim przedsiębiorcą? Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu transportu międzynarodowego do Bułgarii i z powrotem? Bułgaria to bardzo atrakcyjny kraj nie tylko pod względem turystycznym, ale i handlowym. Coraz częściej obsługujemy Klientów, dla których realizujemy transport do Bułgarii, a najczęściej do tych miast: Sofia, Ruse, Warna, Burgas, Płowdiw, Stara Zagora. Dobra sieć komunikacyjna na trasie Polska — Bułgaria ogromnie ułatwia transport, spedycję i logistykę.

Bułgaria to kraj, który słynie z atrakcji wybrzeża Morza Czarnego. To również ogromna i wciąż rosnąca gałąź gospodarki, a także rynek zbytu dla artykułów produkowanych w Polsce.

  1. IMPORT Z BUŁGARII: ropa naftowa, oleje, smary, zboża, lekarstwa, artykuły spożywcze, produkty chemiczne, metale i surowce naturalne,
  2. EKSPORT — BUŁGARIA: maszyny, narzędzia elektryczne i mechaniczne, elementy wyposażenia wnętrz, rudy miedzi.
Transport Grecja

Grecja - transport drogowy

W naszej ofercie transportowo-spedycyjnej znajduje się również transport międzynarodowy do Grecji i z Grecji. Nasze działanie w branży transportu obejmuje cały teren Grecji. Saloniki, Tempi, Komotini, Kawala, Larisa, Trikala, Seres, Kilkis, Aleksandria, Katerini — to właśnie do tych greckich miast trasy planowane są najczęściej. Grecja to kolejny kraj, który zachęca pod względem turystycznym, ale i handlowym. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozszerzenie ekspansji zagranicznej o ten rynek.
  1. IMPORT Z GRECJI: wyroby roślinne i chemiczne, oliwa z oliwek, owoce i warzywa, sery, zioła i przyprawy, aluminium, produkty naftowe, minerały czy też farmaceutyki.
  2. EKSPORT — GRECJA: artykuły spożywcze, zwierzęta, urządzenia mechaniczne i elektryczne, pojazdy.

Magazyn konsolidacyjny w Czechowicach-Dziedzicach

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferujemy kompleksowe usługi transportowe i spedycyjne. Dysponujemy magazynami oraz agencją celną w Czechowicach-Dziedzicach, która usprawnia proces eksportu oraz importu. Świadczymy usługi z zakresu odpraw celnych — czuwamy nad tym, aby wszystkie procedury celne przebiegały sprawnie i bez żadnych problemów. Zdaj się na ekspertów w dziedzinie transportu, którzy zadbają o niezakłócony i terminowy przewóz drobnicowy.

Magazyn Czechowice - Dziedzice

Doradztwo handlowe — transport międzynarodowy

Szukasz rzetelnego partnera do współpracy? Nie wiesz, jak zoptymalizować koszty transportowe? A może obawiasz się wszelkich procedur związanych z ekspansją na zagraniczny rynek? Mogą to być na przykład odprawy celne lub inne wymagane dokumenty. Skontaktuj się z nami, bo na co dzień świadczymy także usługi doradcze. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście pozwala zaplanować transport międzynarodowy, biorąc pod uwagę wszelkie kwestie dotyczące dobrania środków transportu czy zarządzania ryzykiem. Realizujemy zlecenia transportu na terenie Turcji, Grecji i Bułgarii.