Transport Grecja

Transport międzynarodowy drogowy na linii Grecja – Polska. Transportujemy towary do każdego miejsca na terenie Grecji. Regularne wysyłki pojazdów do Aten, Saloników, Larisa i wielu innych miast. Zajmujemy się przewozem drobnicowym towarów do i z Grecji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy kompleksowe podejście i profesjonalizm na każdym z etapów zlecenia.

Transport Grecja

KONTUR POLSKA

Transport do Grecji - który wybrać?

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe do Grecji, świadcząc wysokiej jakości usługi logistyczne. Nasza firma transportowa specjalizuje się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań, zapewniając bezpieczne i terminowe przewozy towarów. Jeśli potrzebujesz przewieźć towary do lub z Grecji to doskonale trafiłeś!

Dostarczenie towaru do i z Grecji realizujemy z użyciem transportu drogowego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Kontur specjalizuje się w kompleksowych usługach transportowych do Grecji. Jesteśmy świadomi, że transport to nie tylko przemieszczanie towarów, ale także budowanie zaufania i spełnianie oczekiwań naszych Klientów. Nasza firma z pełnym zaangażowaniem oferuje nie tylko fachowe przewozy, ale również indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

okrąg z potwierdzeniem

Kompleksowa obsługa logistyczna i indywidualne podejście

okrąg z potwierdzeniem

Odprawa importowa i eksportowa oraz pakiet ubezpieczeń

okrąg z potwierdzeniem

Własna agencja celna i magazyn konsolidacyjny

okrąg z potwierdzeniem

Odprawa eksportowa i importowa

okrąg z potwierdzeniem

Nowoczesna flota pojazdów

Transport Grecja - Polska

W Grecji istnieje dobrze rozbudowana sieć dróg, obejmująca zarówno autostrady, jak i drogi lokalne. Choć w niektórych rejonach Grecji, zwłaszcza w górach, drogi mogą być kręte i wymagające, to przejazd autostradami umożliwia szybkie przemieszczanie się między większymi miastami.

Najczęściej transport do Grecji odbywa się do następujących miast:
Ateny, Saloniki, Tempi, Komotini, Kawala, Larisa, Trikala, Seres, Kilkis, Aleksandria, Katerini.

Najważniejsze (główne) trasy przebiegające przez Grecję:

  1. Autostrada A1
  2. Autostrada A2
  3. Droga E65
  4. Droga E65A
  5. Droga E75
  6. Droga E79
  7. Droga E90

Kontur - Twój partner od przewozu towarów

Wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi transportowe z Polski do Grecji lub z Grecji do Polski, skupiając się na najwyższej jakości obsługi i profesjonalizmie. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów dostosowanych do różnorodnych rodzajów towarów i bez względu na charakter przesyłki, zapewniamy bezpieczne oraz terminowe dostarczenie towarów.

Wybierając naszą firmę transportową, wybierasz partnera, który zapewni Ci nie tylko efektywne i bezpieczne przewozy, ale także obsługę logistyczną na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi podjąć się wszelkich wyzwań związanych z transportem towarów z Grecji do Polski/z Polski do Grecji i tym samym dostarczyć satysfakcji naszym klientom.

Transport z Grecji do Polski

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są dostosowane do różnych rodzajów towarów. Nasz zespół doświadczonych Kierowców gwarantuje bezpieczne i sprawne dostarczenie przesyłek drogą lądową, a specjaliści techniczni monitorują proces spedycji, zapewniając płynny przebieg transportu i eliminując zbędne opóźnienia. Bez względu na rodzaj towaru, który przewozimy, zapewniamy, że dotrze on bezpiecznie i terminowo do celu. To jeszcze nie wszystko…

Stawiamy także na transparentność i uczciwość w relacjach z Klientami. Dzięki temu nawiązujemy trwałe i partnerskie relacje, zyskując zaufanie wielu przedsiębiorstw.

Transport lądowy

  • najlepszy dla regularnych transportów przesyłek paczkowych, drobnicowych czy przewozów częściowych,
  • wyjazd linii dalekobieżnych w każdy piątek,
  • transit time wynosi około 7 dni kalendarzowych (w przypadku transportu na wyspy transit time wynosi nieco więcej).
Transport ciężarowy Grecja

Spedycja Grecja

Transport i spedycja to dwa różne pojęcia, które często stosowane są zamiennie, jednak dotyczą różnych zakresów obowiązków. Transport dotyczy samego przemieszczenia fizycznego towarów z punktu A do punktu B, podczas gdy spedycja to szeroki zakres działań związanych z zarządzaniem, organizacją i nadzorowaniem tego procesu. Firmy spedycyjne często oferują usługi zarówno transportowe, jak i spedycyjne, aby zapewnić kompleksową obsługę Klienta w zakresie międzynarodowych przesyłek. Zajmujemy się bezpieczną spedycją z i do Bułgarii.

Transport międzynarodowy realizujemy również do/z Turcji oraz Bułgarii.