KONTUR POLSKA

O nas

Od ponad dekady przyświeca nam cel sprawnej i efektywnej organizacji transportów drobnicowych na linii Turcja – Bułgaria – Grecja. Dziś możemy pochwalić się nie tylko kompletną obsługą logistyczną na ww. kierunku, ale i wiedzą wykraczającą poza ramy logistyki.

Zarówno w Polsce (Czechowice – Dziedzice) jak i w Stambule dysponujemy magazynami oraz agencjami celnymi, które znacznie usprawniają proces eksportu oraz importu z Turcji. Organizujemy transport nie tylko z największych miast (Istambuł, Bursa, Ankara, Konya lub Izmir), nasza linia transportu drobnicowego obejmuje całe terytorium tureckie.

TRANSPORT I SPEDYCJA

Zastanawiasz się nad importem lub eksportem do Turcji, ale nie wiesz jak przeprowadzić cały proces związany z transportem, odprawą celną oraz przygotowaniem towaru do wysyłki? A może już sprowadzałeś towary z Turcji, ale przewoźnik był często poza zasięgiem a ładunek w niewiadomym miejscu?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. Dążąc do stałego rozwoju poszerzyliśmy nasz wachlarz usług o transport do/z Bułgarii oraz Grecji.